Van'da taciz iddiasına meydan dayağı

Van'da taciz iddiasına meydan dayağı, Gündem Haberleri.

Van'da taciz iddiasına meydan dayağı
Editör: 15Haber
22 Haziran 2022 - 10:07
Van'da taciz iddiasına meydan dayağı, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Olay, İpekyolu ilçesi Sanat Sokağı'nda dün saat 20.30 sıralarında meydana geldi. Yabancı uyruklu bir şahsın 15 yaşlarındaki kız çocuğunun fotoğrafını çekerek taciz ettiğini düşünen vatandaşlar, şahsı darp etti. Vatandaşların şahsı darp ettiği durum cep telefonu kameralarına yansırken, sosyal medyada çoğu kullanıcı göre da paylaşıldı. Görüntülerde çok sayıda vatandaşın bir şahsı darp ettiğini, şahsın koşarak bir meslek yerine sığındığı ve orada tekrar darp edildiği görüntüleri yer aldı.

"Polis yakalayarak hastaneye götürdü"

Konuya ilişkin Van Emniyet Müdürlüğü ekipleri, “Sanat Sokağında Taciz İddiası” başlığıyla paylaşılan görüntülerle ilgili çalışma yaptı. Yapılan çalışmanın arkasında açıklamalarda yer alan İl Emniyet Müdürlüğü, şu ifadelere yer verdi:

"21 Haziran 2022 tarihi saat 20.30 sıralarında ilimiz İpekyolu ilçesi Bahçıvan Mahallesi'nde ülkemize pasaport kullanarak turist olarak antre yaptığı saptama edilen yabancı uyruklu bir kişi, 15 yaşlarında bir şahsı fotoğrafladığını düşünen vatandaşlar göre darp edilmiştir. Görevlilerimizce yakalanarak hastaneye intikal ettirilen şahsın hayati tehlikesi bulunmamaktadır."

"Telefonunda herhangi bir video ve fotoğrafa rastlanmadı"

Yapılan açıklamanın devamında ise "Şahsın telefonunda yapılan ilk incelemede konuyla ilgili herhangi bir video ve fotoğrafa rastlanılmamış olup ayrıntılı çözümleme devam etmektedir. Olayla ilgili adli tahkikat başlatılmıştır. Hem olaya karışan şahıslarla ilgili de gerekli soruşturma yapılacaktır" ifadelerine yer verildi.

Yılmaz Sönmez
 

Van'da taciz iddiasına meydan dayağı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Van'da taciz iddiasına meydan dayağı haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum