Van'da hapis cezası bulunan 2 kişi tutuklandı

Van'da çeşitli suçlardan hapis cezasına çarptırılan iki kişi tutuklandı.

Van'da hapis cezası bulunan 2 kişi tutuklandı
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 15:15
Van’da hapis cezası bulunan 2 kişi tutuklandı, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Van'da çeşitli suçlardan hapis cezasına çarptırılan iki kişi tutuklandı.
Van Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, suç ve suçlularla mücadelede aranan kişi/kişilerin yakalanması ve hızlı bir şekilde adalete teslim edilmesi için yapılan çalışmaların devam ettiği belirtildi. Açıklamada, "Kasten adam öldürme" suçundan aranan bir kişi, "Sayı ve kalitesi ciddi, korku, endişe veya paniğe yol açabilecek silah veya mermi satın almak, taşımak, bulundurmak" dedi. Asayiş Müdürlüğü'ne bağlı görevlilerimizin yürüttüğü çalışmalarda 10 yıl hapis cezasına çarptırıldı. "Tarzlı Ateş Etme" suçlarından aranan ve 4 yıl 2 ay hapis ve 8 bin 320 TL adli para cezasına çarptırılan bir kişi yakalandı. Yargılamalarının ardından adli makamlarca tutuklanan iki kişi cezaevine teslim edildi" dedi.
Van’da hapis cezası bulunan 2 kişi tutuklandı

Detaylı bir şekilde, Van’da hapis cezası bulunan 2 kişi tutuklandı başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum