Van'da 2. Etçi Sinan Usta Restoran hizmete başladı , VAN haberleri

Son Dakika VAN haberleri: Van’da ikinci şubesi açılan ’Etçi Sinan Usta Restoran’ düzenlenen görkemli bir törenle hizmete başladı.

Van'da 2. Etçi Sinan Usta Restoran hizmete başladı
, VAN haberleri
Editör: Derya Demir
24 Kasım 2022 - 17:20
Van’da 2. Etçi Sinan Usta Restoran hizmete başladı , VAN haberleri, VAN İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Van’da ikinci şubesi açılan ’Etçi Sinan Usta Restoran’ düzenlenen görkemli bir törenle hizmete başladı.
Van-Şişli Öğretmenevi restoranı, genç girişimci Sinan Ateş tarafından restore edilerek ’Etçi Sinan Usta Restoranına dönüştürüldü. Kış mevsiminde 50, yaz mevsiminde ise 100 kişinin istihdam edileceği restoranda her bütçeye uygun et ürünleri sunuluyor. Kamu kurum ve kuruluş amirleri, STK başkanları, iş insanları ve vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği restorandın açılışında konuşan Van Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı İsa Berge, “Etçi Sinan Usta, Van için bir değerdir, bir markadır. Etçi Sinan Usta Van’ın ekonomisi için, turizmi için katma değerdir, bir tanıtım mekanizmasıdır. Van ve bölgede olmayan bir et standardı mevcut. Burası bir otel konseptinde olup ayrıca kentin istihdamına katkı sağladı. Ben kendisine teşekkür ediyorum” dedi.
İşletme sahibi Sinan Ateş ise Türkiye’nin en iyi markası olacaklarını iddia ederek, “Dünyaya açılmayı hedefliyoruz. Kalite bizim için her şeydir. Yemek yemek de bir kültürdür. Bu çerçevede insanlara güzel ve nezih bir ortam oluşturduk. Müşteri memnuniyeti temel prensibimizdir. Van’a yeni bir konsept, nezih bir ortam hazırladık. Allah nasip ederse kış mevsiminde 50, yaz mevsiminde ise 100 kişinin istihdamını sağlayacağız. Her bütçeye uygun lezzetlerimiz var” ifadelerini kullandı.
Van’da 2. Etçi Sinan Usta Restoran hizmete başladı
Van’da 2. Etçi Sinan Usta Restoran hizmete başladı
Van’da 2. Etçi Sinan Usta Restoran hizmete başladı

Detaylı bir şekilde, Van’da 2. Etçi Sinan Usta Restoran hizmete başladı , VAN haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. VAN ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum