Vali Yerlikaya'dan saldırıya uğrayan Kartal Cemevi Vakfı Başkanı'na 'geçmiş olsun' ziyareti

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, evinin önünde saldırıya uğrayan Kartal Cemevi Vakfı Başkanı Selami Sarıtaş'ı bir an önce sağlığına kavuşturmak için ziyaret etti.

Vali Yerlikaya'dan saldırıya uğrayan Kartal Cemevi Vakfı Başkanı'na 'geçmiş olsun' ziyareti
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 23:12
Vali Yerlikaya’dan saldırıya uğrayan Kartal Cemevi Vakfı Başkanı’na ’geçmiş olsun’ ziyareti, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, evinin önünde saldırıya uğrayan Kartal Cemevi Vakfı Başkanı Selami Sarıtaş'ı bir an önce sağlığına kavuşturmak için ziyaret etti.

Kartal Cemevi Vakfı Başkanı Selami Sarıtaş, dün gece Kartal Orhantepe Mahallesi'ndeki evinin önünde iki kişinin saldırısına uğradı. Dayak yedikten sonra yüzünde morluklar ve şişlikler olan Sarıtaş'ın genel sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

"Hukuk önünde cezasız kalmayacaklar"
İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, evinin önünde saldırıya uğrayan Kartal Cemevi Vakfı Başkanı Selami Sarıtaş'ı bir an önce sağlığına kavuşturmak için ziyaret etti. Konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, mesajında, "Kartal Cemevi Vakfı Başkanı Selami Sarıtaş'ı ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Selami Sarıtaş Dede'ye yapılan korkunç saldırıyı kınıyorum. Muharrem'de birlik, beraberlik ve kardeşliğimizi suistimal edenler kanun önünde cezasız kalmayacaktır.
Vali Yerlikaya’dan saldırıya uğrayan Kartal Cemevi Vakfı Başkanı’na ’geçmiş olsun’ ziyareti
Vali Yerlikaya’dan saldırıya uğrayan Kartal Cemevi Vakfı Başkanı’na ’geçmiş olsun’ ziyareti

Detaylı bir şekilde, Vali Yerlikaya’dan saldırıya uğrayan Kartal Cemevi Vakfı Başkanı’na ’geçmiş olsun’ ziyareti başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum