Vali Ali İhsan Su, yol yapım çalışmasını denetledi , DİYARBAKIR haberleri

Son Dakika DİYARBAKIR haberleri: Diyarbakır Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ali İhsan Su, Şanlıurfa Yolu ve Elazığ Bulvarı’nı birbirine bağlayan Necmettin Erbakan Bulvarı’nda devam eden asfalt serim çalışmalarını inceledi.

Vali Ali İhsan Su, yol yapım çalışmasını denetledi
, DİYARBAKIR haberleri
Editör: Derya Demir
23 Eylül 2022 - 14:02
Vali Ali İhsan Su, yol yapım çalışmasını denetledi , DİYARBAKIR haberleri, DİYARBAKIR İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Diyarbakır Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ali İhsan Su, Şanlıurfa Yolu ve Elazığ Bulvarı’nı birbirine bağlayan Necmettin Erbakan Bulvarı’nda devam eden asfalt serim çalışmalarını inceledi.
Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanlığı, vatandaşlara daha konforlu bir ulaşım imkânı sağlamak için çalışmalarını sürdürüyor. Vali Su, Necmettin Erbakan Bulvarı’nda devam eden asfalt serim çalışmasını denetleyerek, birim amirlerinden çalışmaların seyri hakkında bilgi aldı.
Vali Su, çalışmaların kent için önemli olduğunu vurgulayarak, “Altyapı ve yol çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Kentimizi modern yollarla buluşturmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.
Vali Su’ya Genel Sekreter Abdullah Çiftçi, Genel Sekreter Yardımcısı Ensari Erden ile Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanı Kendal Okutucu eşlik etti.
Vali Ali İhsan Su, yol yapım çalışmasını denetledi
Vali Ali İhsan Su, yol yapım çalışmasını denetledi

Detaylı bir şekilde, Vali Ali İhsan Su, yol yapım çalışmasını denetledi , DİYARBAKIR haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. DİYARBAKIR ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum