Vali Akbıyık' ten engellilere tekerlekli sandalye desteği , HAKKARİ haberleri

Son Dakika HAKKARİ haberleri: Hakkari Valisi ve Belediye Başkan Vekili İdris Akbıyık, ihtiyaç sahibi bedensel engelli vatandaşlara sandalye desteğinde bulundu.

Vali Akbıyık' ten engellilere tekerlekli sandalye desteği
, HAKKARİ haberleri
Editör: Derya Demir
23 Eylül 2022 - 09:23
Vali Akbıyık’ ten engellilere tekerlekli sandalye desteği , HAKKARİ haberleri, HAKKARİ İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Hakkari Valisi ve Belediye Başkan Vekili İdris Akbıyık, ihtiyaç sahibi bedensel engelli vatandaşlara sandalye desteğinde bulundu.
Vali Akbıyık, makamında kabul ettiği ve bir süre sohbet ettiği Muhammet Adıyaman ve Sara Kaya’ya tekerlekli sandalyeleri kendi elleri ile teslim etti. Vali Akbıyık, Hakkari Bedensel Engelliler Derneği Başkanı Mesut Keskin’e de desteklerinden dolayı teşekkür etti.
Vali Akbıyık’ ten engellilere tekerlekli sandalye desteği
Vali Akbıyık’ ten engellilere tekerlekli sandalye desteği

Detaylı bir şekilde, Vali Akbıyık’ ten engellilere tekerlekli sandalye desteği , HAKKARİ haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. HAKKARİ ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum