Vahşice öldürülen kadının cesedi bulundu

Vahşice öldürülen kadının cesedi bulundu, Olay, öğle saatlerine doğru Gaziantep'in Şehitkamil ilçesi Belkıs Mahallesinde meydana geldi.

Vahşice öldürülen kadının cesedi bulundu
Editör: 15Haber
16 Kasım 2021 - 13:05
Vahşice öldürülen kadının cesedi bulundu,

Olay, öğle saatlerine doğru Gaziantep'in Şehitkamil ilçesi Belkıs Mahallesinde meydana geldi. İddiaya göre, manâsız bir arazide yerde benzeri çıplak şekilde yatan kadını görebilen vatandaşlar, durumu 112 Acele Afiyet ve polis ekiplerine bildirdi. İhbarın peşinde bölgeye fazla sayıda polis ile sıhhat ekibi sevk edildi.

Boğazı kesilmiş, tekrar tekrar bıçaklanmış

Durum yerine gelen sağlık durumu ekipleri, yaptıkları incelemede yerde yatan kadının boğazının kesildiğini ve vücudunun pek çok yerinden daima bıçaklanarak hayatını kaybettiğini belirledi. Olayın ardındaki polis ekipleri kadar durum yeri incelemesi yapılarak geniş çaplı araştırma başlatıldı. Ceza öldürüldüğü tespit edilen şanssız kadının kimliği ise belirlenemedi.

Katil zanlısı veya zanlılarını bulmak için çalışma başlatıldı

Öldürülen kadının kimliği saptama edilmeye çalışılırken, suç oluşturan zanlısı ya da zanlılarını bulmak için geniş çaplı soruşturma ve araştırma başlatıldı. Manâsız arazideki cansız gövde ise Cumhuriyet savcısının incelemesi ve durum yeri çalışmalarının tamamlanmasının peşinde Gaziantep Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.
Olayla ilgili geniş çaplı soruşturmanın sürdüğü öğrenildi.

Said Vakkas Yağcı
 

Vahşice öldürülen kadının cesedi bulundu, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum