Uzun araç kuyrukları oluştu, karayolunda devrilen tır vinçle kaldırıldı

Uzun araç kuyrukları oluştu, karayolunda devrilen tır vinçle kaldırıldı, Edinilen bilgiye takriben kaza, dün Bayat köyü mevkisinde yaşanmıştı.

Uzun araç kuyrukları oluştu, karayolunda devrilen tır vinçle kaldırıldı
Editör: 15Haber
21 Kasım 2021 - 12:10
Uzun araç kuyrukları oluştu, karayolunda devrilen tır vinçle kaldırıldı,

Edinilen bilgiye takriben kaza, dün Bayat köyü mevkisinde yaşanmıştı. T.V. idaresindeki meslek makinesi yüklü 78 BS 505 plakalı cazibeli tır, lastiğin patlaması sonucu kontrolden çıkarak devrildi. Şoför kazadan yara almadan kurtulurken kazaya karışan tır ve dorsesindeki iş makinesinde somut zarar meydana geldi. Tek şeritten ulaşımın sağlandığı karayolunda tır ve iş makinesinin kaldırılması için bu sabahleyin saatlerinde egzersiz başlatıldı.

Devrilen cazibeli kurulan vinç yardımıyla kaza yerinden kurtarılarak diğer bir çekiciye yüklendi. Bu sırada yolun kapatılması nedeniyle uzun araç kuyrukları oluştu. Yapılan çalışmanın ardındaki dorse ve iş makinesini de olay yerinden kaldırmak için egzersiz başlatıldı. Yol ise kontrollü olarak aralıklarla ulaşıma açıldı.


Emrecan Bayram
 

Uzun araç kuyrukları oluştu, karayolunda devrilen tır vinçle kaldırıldı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum