Uyuşturucu tacirlerinin en gizli bölmeleri bile tek tek tespit ediliyor

Uyuşturucu tacirlerinin en gizli bölmeleri bile tek tek tespit ediliyor, Gaziantep Güvenlik Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Uğraş Şubesi ekipleri, son bir hafta içerisinde düzenlediği operasyonlarda 1 kilo 154 gram metamfetamin, 936 gram eroin, 261 gram esrar, 113 gram sentetik kannabino.

Uyuşturucu tacirlerinin en gizli bölmeleri bile tek tek tespit ediliyor
Editör: 15Haber
15 Kasım 2021 - 16:43
Uyuşturucu tacirlerinin en gizli bölmeleri bile tek tek tespit ediliyor,

Gaziantep Güvenlik Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Uğraş Şubesi ekipleri, son bir hafta içerisinde düzenlediği operasyonlarda 1 kilo 154 gram metamfetamin, 936 gram eroin, 261 gram esrar, 113 gram sentetik kannabinoid, 217 adet uyuşturucu hap ele geçirdi. Operasyonlarda yapılan aramalarda 4 adet alıngan terazi ve 3 adet tabanca da bulan ekipler, toplam 367 kişiyi gözaltına aldı.

Ekipler, dominant yaptığı adreslerde ve gözaltına aldığı şahısların üzerinde didik didik arama yaptı. Ekipler aramalarda akla gelmeyecek yerlere gizlenen uyuşturucuların yerini bile bir bir saptama ediyor.

Giydiği hırkanın içerisine uyuşturucu gizlemiş

Ekipler, etken yaptığı bir evde yer alan sırt çantasına gizli uyuşturucu bulurken, bir başka evde ise uyuşturucunun banyonun tavan aralarında gizlendiğini tespit etti.

Girdiği adreslerde teknolojik arama yöntemlerini de kullanan ekipler, bir diğer adreste ise elektrik kabloların toplandığı buat içerisindeki uyuşturucuyu yakaladı.

17 birey tutuklandı

Ekipler, tespit ettiği uyuşturucu maddeleri imha etmek üzere el koydu. Operasyonlar zarfında ekiplerin işlem yaptığı 367 şahıstan 350'si bağımsızlık bırakılırken, adli makamlara sevk edilen 17 şahıs ise tutuklanarak suç oluşturan evine gönderildi.

Uyuşturucu tacirlerinin en gizli bölmeleri bile tek tek tespit ediliyor, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum