Uyuşturucu satarken yakalanan yabancı uyruklu şahıs tutuklandı

Uyuşturucu satarken yakalanan yabancı uyruklu şahıs tutuklandı, Gündem Haberleri.

Uyuşturucu satarken yakalanan yabancı uyruklu şahıs tutuklandı
Editör: 15Haber
10 Mayıs 2022 - 00:07
Uyuşturucu satarken yakalanan yabancı uyruklu şahıs tutuklandı, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Durum, Samsun'un Atakum ilçesinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Samsun Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Hülya Ç. adlı kadına uyuşturucu ilaç sattığı bahis edilen yabancı uyruklu Abdullah T.A.A.'yı (23) suçüstü yakaladı. Hülya Ç. adlı kadından 5 adet sentetik ceza ala ele geçirildi.

Yabancı uyruklu gencin evinde de yapılan aramada 1 adet hassas terazi ve bir arz metamfetamin adlı uyuşturucu elde edildi. Gözaltına alınan Abdullah T.A.A. kendini savunarak, "Hülya Ç.'ye 5 adet hapı ben verdim oysa para almadım. Bu hapları sırtım ağrıdığı için yurt dışından almıştım. Evimde ele geçen metamfetamin maddesi bana ait değil. Hassas teraziyi de kendim cisim geliştirme sporu ile uğraşıyorum. Aldığım besinleri bu terazi ile ölçerek tüketiyorum. 3 gün önce katıldığım bir düğünde bana sigara ikram ettiler. Bu sigarada metamfetamin varmış. Bu yüzden idrarımda kalıntı çıkmış olabilir. Kimseye uyuşturucu satmadım" dedi.

Nöbetçi mahkemeye açıklama veren Abdullah T.A.A., mahkemece "uyuşturucu ticareti" suçundan tutuklanarak Samsun T Tipi Kapalı Cezaevine gönderildi.

Muhammer Ay
 

Uyuşturucu satarken yakalanan yabancı uyruklu şahıs tutuklandı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum