Uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan 18 zehir taciri tutuklandı

Uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan 18 zehir taciri tutuklandı, Osmaniye İl Güvenlik Müdürlüğüne emrindeki Narkotik Suçlarla Uğraş Şube Müdürlüğü ve İstihbarat Şube Müdürlüğü ekipleri kadar 18 Kasım tarihinde Osmaniye'nin Düziçi ilçesi merkezli Muğla ve Gazian.

Uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan 18 zehir taciri tutuklandı
Editör: 15Haber
21 Kasım 2021 - 21:28
Uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan 18 zehir taciri tutuklandı,

Osmaniye İl Güvenlik Müdürlüğüne emrindeki Narkotik Suçlarla Uğraş Şube Müdürlüğü ve İstihbarat Şube Müdürlüğü ekipleri kadar 18 Kasım tarihinde Osmaniye'nin Düziçi ilçesi merkezli Muğla ve Gaziantep'te 'torbacı' diye ifade edilen sokak satıcıları ile uyuşturucu madde kullanan şahıslara yönelik polis helikopteri ve özel harekat destekli şafak vakti işlem düzenlendi. İstihbari araştırmalar neticesinde daha önceden belirlenen 19 öbür adrese 150 personelin katılımıyla eş zamanlı yapılan baskında 18 değişken kişi gözaltına alındı.

Emniyetteki işlemlerinin arkasında adliyeye sevk edilen güvenilmez kişilerin 18'i de tutuklanarak cezaevine gönderildi. öte yandan, şüphelilerin adreslerinde yapılan aramalarda 3.22 gram metamfetamin, 6 gram eroin, 47 adet sentetik ecza hapı, 2.17 gram esrar ile 1 adet ruhsatsız av tüfeği tüfek ele geçirildi.

Selçuk Kaya

Uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan 18 zehir taciri tutuklandı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum