Uysal: Ekonomik çöküşü derinden hisseden esnaf 'yeter' diyor

Uysal: Ekonomik çöküşü derinden hisseden esnaf 'yeter' diyor, Gündem Haberleri.

Uysal: Ekonomik çöküşü derinden hisseden esnaf 'yeter' diyor
Editör: 15Haber
14 Mayıs 2022 - 20:35
Uysal: Ekonomik çöküşü derinden hisseden esnaf 'yeter' diyor, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Sakin, partisinin “14 Mayıs Demokrasi Şafağı” etkinliğine yeralma üzere Kayseri ’ye geldi.

Demokrat Parti Kayseri İl Başkanlığı ’nda açıklamalarda bulunan Sakin, “Milletimiz 72 sene önce iradesini demokrasiden, adaletten, hürriyetten, kalkınmadan, Atatürk ’ün hedef gösterdiği ‘muasır uygarlık ’cilt yandan koymuştu. Bugün yine her tarafta onlar ‘yeter ’ diyor, bizse ‘laf milletindir ’ demeye devam ediyoruz. Kayseri ’de “Demokrasi Şafağı” buluşmasındayız” ifadelerini kullandı.

Kayseri ziyaretlerinde esnafla da görüşen Sakin, “ ’Demokrasi Bayramı ’ kutlamaları için bulunduğumuz Kayseri ’de, vesilesiyle vatandaşlarımızla da bir araya geldik. Bugün yaşadığımız hesaplı çöküşü en derin şekilde hisseden esnafımızı, tüccarımızı da dinledik. ‘Yeter ’ diyorlar” biçiminde konuştu.

Uysal: Ekonomik çöküşü derinden hisseden esnaf 'yeter' diyor, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum