Uygun ödeme koşulları ile konut sahibi olacaklar

Uygun ödeme koşulları ile konut sahibi olacaklar, Yerinde ödeme koşulları ve fiyata sahip ev sahibi olmak isteyenlerin başvurularını gerçekleştirdiği KİPTAŞ konut projesinde kura çekilişleri devam ediyor.

Uygun ödeme koşulları ile konut sahibi olacaklar
Editör: 15Haber
13 Ocak 2022 - 13:01
Uygun ödeme koşulları ile konut sahibi olacaklar,

Yerinde ödeme koşulları ve fiyata sahip ev sahibi olmak isteyenlerin başvurularını gerçekleştirdiği KİPTAŞ konut projesinde kura çekilişleri devam ediyor. Kura ile Tuzla ’da inşa edilen konutların için yargı sahipleri belirlenecek. Haberimizde bulunan linkten, 2022 KİPTAŞ kura çekiliş canlı yayınlarını peşine düşüp takip edebilirsiniz.

KİPTAŞ KURA ÇEKİLİŞİ CANLI YAYIN

Rekor sayıda başvuru formu bölge sosyal ev projemiz KİPTAŞ Tuzla Aydınlık Evler ’in yargı sahiplerini belirliyoruz https://t.co/1lXg2WhiuD

— KİPTAŞ (@kiptaskonut) January 13, 2022

HAK SAHİBİ OLAMAYANLARA PARA İADESİ

Projede ortalama satışa başlıca brüt alanları 88 m² olan 210 adet 2+1 kapalı mutfak daire, 79 m² olan 40 adet 2+1 açık mutfak daire, 104 m² olan 71 adet 3+1 daire edinmek üzere toplam 21 bloklu 321 ev, 21 işyeri ve 1 anaokulu bulunuyor.

Projeye uygulamak için başvuru sahibinin TC vatandaşı ve reşit olması, kendisi veya eşine ait evinin olmaması, daha önce KİPTAŞ ’tan ev satın almamış olması gerekmektedir. Oysa ebeveynleri ile yaşayan 18 yaşını doldurmuş bütün bireyler üzerine evi olmaması halinde projeye başvurabilir.

Keza başvuru sahibinin, ön başvuru tarihi itibariyle İstanbul il sınırları içerisinde asgari 1 yıldır ikamet ediyor olması gerekmektedir. Imtiyazlı gruplardan olan Aydınlı Mahallesi sakinleri için son 1 yıldır İstanbul ili, Tuzla ilçesi, Aydınlı Mahallesinde oturma şartı aranacaktır.

Ön tatbik bedelleri, kura sonucunda asil hak sahibi olamayan katılımcılara kura çekiliş tarihinden sonraki beş (5) çalışma günü içerisinde, aynen ve edilgen olarak iade edilecektir. Ancak kredi kartı ya da banka kartlarına yapılan iade bedelleri bankalara yan olarak işlem gerçekleştikten 2-7 çalışma günü sonradan yansıyabilmektedir.

Ön tatbik ödemesi mobil/internet bankacılığı kullanılarak havale/EFT ile yapılmışsa paranın ödendiği İBAN numarasına, ödeme kart ile yapılmışsa tahsil edildiği karta, bankamatik ya da şubeden yapılmışsa iştirakçi tarafından tatbik esnasında bahşedilen İBAN numarasına iade edilecektir.

Uygun ödeme koşulları ile konut sahibi olacaklar, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum