evde masajmasaj istanbul

Uyanık bekçi hırsızları yakalattı

Alınan bilgiye göre, Aşağıçağlan Mahallesi'nde aktif olmayan taş ocağından metal malzemelerin çalındığını ayrım eden bekçi, jandarma ekiplerine ihbarda bulundu.

Uyanık bekçi hırsızları yakalattı
Editör: 15Haber
10 Ekim 2021 - 15:52

Alınan bilgiye göre, Aşağıçağlan Mahallesi'nde aktif olmayan taş ocağından metal malzemelerin çalındığını ayrım eden bekçi, jandarma ekiplerine ihbarda bulundu. Konuyla ilgili çalışma başlatan Odunpazarı İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler kısa sürede olayda kullanılan plakasız kamyonet ve içerisindeki 3 şüpheliyi çaldıkları malzemelerle birlikte yakaladı.

Şüpheliler, Ö.A., M.Ö. ve Z.A.'nın yapılan sorgulamalarında Z.A.'nın ‘Kullanmak için uyuşturucu ya da uyarıcı madde satın olmak, benimsemek ve bulundurmak' ve ‘Bilerek yaralama' olmak üzere iki bambaşka suçtan arandığı tespit edildi.

Şüpheliler olayı gerçekleştirdiklerini itiraf etmelerinin peşinde adliyeye sevk edildi. Şüphelilerden Ö.A. çıkarıldığı mahkemece tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılırken, öteki şüpheliler M.Ö. ve Z.A. tutuklanarak Eskişehir H ve L Tipi Kapalı Canice İnfaz Kurumuna gönderildi.
Öte Yandan, şüphelilerin olayda kullanmış olduğu aracın plakasız olması ve içerisi görünmeyecek şekilde camlarının koyu renkli film ile kaplanmış olmasından dolayı araç sahibine 965 lira İdari Para Cezası yazıldığı öğrenildi.

Kazım Ulusoy

Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum