Uslanmaz hırsız kameralara yakalandı , MALATYA haberleri

Son Dakika MALATYA haberleri: Malatya’da çok sayıda elektronik eşya çaldığı belirlenen uslanmaz hırsız kameralara yakalandı. Polis tarafından gözaltına alınan zanlı tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Uslanmaz hırsız kameralara yakalandı
, MALATYA haberleri
Editör: Derya Demir
25 Kasım 2022 - 11:51
Uslanmaz hırsız kameralara yakalandı , MALATYA haberleri, MALATYA İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Malatya’da çok sayıda elektronik eşya çaldığı belirlenen uslanmaz hırsız kameralara yakalandı. Polis tarafından gözaltına alınan zanlı tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Battalgazi ilçesinde bir işyerinde çok sayıda elektronik eşya ile 125 bin TL değerinde giysilerin çalınması olayı ile ilgili çalışma başlatan Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık ve Yankesicilik Büro Amirliği ekipleri izlenen 56 saatlik kamera görüntülerinin ardından kimliği belirlenen T.Ö.’yü çaldığı malzemelerinin bir kısmıyla yakalayarak gözaltına aldı.
Toplamda 27 suç kaydı bulunan zanlı polis merkezindeki işlemlerin ardından çıkardığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Uslanmaz hırsız kameralara yakalandı

Detaylı bir şekilde, Uslanmaz hırsız kameralara yakalandı , MALATYA haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. MALATYA ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum