Üsküdar 'da kiracı ile dükkan sahibi çatışması: Kiracısına kurşun yağdırdı

Üsküdar ’da kiracı ile dükkan sahibi çatışması: Kiracısına kurşun yağdırdı, Gündem Haberleri.

Üsküdar 'da kiracı ile dükkan sahibi çatışması: Kiracısına kurşun yağdırdı
Editör: 15Haber
22 Haziran 2022 - 19:09
Üsküdar ’da kiracı ile dükkan sahibi çatışması: Kiracısına kurşun yağdırdı, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Durum, saat 08.30 sıralarında Üsküdar Balıkçılar Çarşısı'nda meydana geldi. İddiaya göre, eskiden kiracısı olduğu dükkanın sahibi Cengiz Y. ile geçtiğimiz aylarda ağız dalaşı yaşayan Doğan T. bir grup arkadaşıyla lokanta önüne geldi. Dükkan sahibi Cengiz Y. ile karşılaşan eski kiracı Doğan T. tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesiyle iki taraf aralarında silahlı çatışma çıktı. Kurşunların hedefi olan kiracı Doğan T. kanlar içerisinde yere yığıldı. Olayı görebilen vatandaşlar durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Adrese gelen polis ekipleri konuya ilişkin çalışma başlatırken sağlık ekipleriyse kurşunların hedefi olan Doğan T.'yi hastaneye kaldırdı. Şahsın yapılan bütün müdahalelere karşın hayatını kaybettiği öğrenildi.

öte yandan eski kiracısını öldüren Cengiz Y. olay uygun gözaltına alındı. Meydana Çıkan çatışma güvenlik kamerasına yansıdı.

Abdul Samet Kaya - Cüneyt Sevindik

Üsküdar ’da kiracı ile dükkan sahibi çatışması: Kiracısına kurşun yağdırdı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Üsküdar ’da kiracı ile dükkan sahibi çatışması: Kiracısına kurşun yağdırdı haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum