Uşak polisi kaçakçılara göz açtırmıyor , UŞAK haberleri

Son Dakika UŞAK haberleri: Uşak Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlar (KOM) Şube Müdürlüğü ekipleri, yaklaşan yılbaşı öncesi sahte içki üreten ve satanlara göz açtırmıyor.

Uşak polisi kaçakçılara göz açtırmıyor
, UŞAK haberleri
Editör: Derya Demir
25 Kasım 2022 - 19:18
Uşak polisi kaçakçılara göz açtırmıyor , UŞAK haberleri, UŞAK İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Uşak Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlar (KOM) Şube Müdürlüğü ekipleri, yaklaşan yılbaşı öncesi sahte içki üreten ve satanlara göz açtırmıyor.
İki kişinin sahte içki üreterek piyasaya sürdüğü yönünde bilgi alan Uşak Emniyet Müdürlüğü KOM Şube Müdürlüğü ekipleri, teknik ve fiziki çalışma başlattı. Bu çalışmalar sonucu bir işyerinde yapılan aramada 13 şişe etil alkol, 5 litre el yapımı votka, 1 şişe sahte rakı, 1 adet tabanca, 13 adet fişek ve 1 adet tüfek ele geçirildi. Olayla ilgili 2 şüpheli yakalandı.
Uşak polisi kaçakçılara göz açtırmıyor

Detaylı bir şekilde, Uşak polisi kaçakçılara göz açtırmıyor , UŞAK haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. UŞAK ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum