Ünlü dizinin çekildiği kahvehane alev alev yandı

Ünlü dizinin çekildiği kahvehane alev alev yandı, Edinilen bilgilere kadar, Ayvansaray Esnaf Loncası Sokak'ta "Çukur" dizisinin de çekildiği kahvehanede yangın çıktı.

Ünlü dizinin çekildiği kahvehane alev alev yandı
Editör: 15Haber
14 Ocak 2022 - 18:51
Ünlü dizinin çekildiği kahvehane alev alev yandı,

Edinilen bilgilere kadar, Ayvansaray Esnaf Loncası Sokak'ta "Çukur" dizisinin de çekildiği kahvehanede yangın çıktı. Yangın kısa sürede büyüyerek iki katlı binayı sardı.

Olay yerine çevre ilçelerden çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. Yangın itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle söndürülürken, bina adamakıllı küle döndü.

Yaşananları anlatan semt sakini Özkan Kılıç, "Birden bire Çukur'un çekildiği kahvenin yukarısında çıktı. İtfaiyeler geldi. Müdahale ediyorlar. Kahve olarak kullanılıyordu. Yukarıda bayağı ev var. Kahvehane sahibi yaşıyordu" ifadelerini kullandı.

Bir başka semt sakini ise, "Binanı sahibi Halit arkadaşımız elektriklerin gittiğini söyledi. Şalteri açtı. Şalteri kaldırınca bu sefer konut tutuşmaya başladı. Kendini dıştan attı" şeklinde konuştu.

Caner Sönmez - İsmet Aktaş
 

Ünlü dizinin çekildiği kahvehane alev alev yandı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum