Üniversite tercihinde danışmanlık desteği

Başiskele Belediyesi, üniversite veya meslek seçimi yapacak öğrencilere iki hafta boyunca 8 puanlık ücretsiz “YKS Rehberlik ve Danışmanlık Hizmeti” sundu.

Üniversite tercihinde danışmanlık desteği
Editör: 15Haber
05 Ağustos 2022 - 17:38
Üniversite tercihinde danışmanlık desteği, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Başiskele Belediyesi, üniversite veya meslek seçimi yapacak öğrencilere iki hafta boyunca 8 puanlık ücretsiz “YKS Rehberlik ve Danışmanlık Hizmeti” sundu.
Başiskele Belediyesi, YKS'yi tercih etmede gençlerin yanında olmaya devam etti. YKS 2022 Tercih Maratonu'nun başlamasıyla birlikte sınavda başarılı olan ve hangi üniversite ve bölümü seçeceklerinde kararsız kalan Başiskele üniversitesi adayları, seçim sürecinde Başiskele Belediyesi'nin “Rehberlik Hizmeti ve Kurul YKS”sinden faydalandı. . Başiskele İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından görevlendirilen uzman öğretmen-rehberler eşliğinde iki hafta boyunca ilçede 8 farklı noktada danışmanlık hizmeti verildi. Barbaros Mahalle Meydanı, Kullar Mahalle Meydanı, Başiskele Plajı, Yeşilyurt Mahallesi, Başiskele Çocuk Üniversitesi, Azize Hatun Kadın Sporları Merkezi, Vezirçiftliği Mahallesi Konağı ve Yuvacık Kültür Merkezi yakınında verilen hizmetten yüzlerce üniversite adayı faydalandı.
Üniversite tercihinde danışmanlık desteği
Üniversite tercihinde danışmanlık desteği

Detaylı bir şekilde, Üniversite tercihinde danışmanlık desteği başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum