Ümraniye TEM otoyolunda korku dolu anlar: Kamyonetin kasasındaki konteyner yola düştü

Ümraniye TEM otoyolunda korku dolu anlar: Kamyonetin kasasındaki konteyner yola düştü, Gündem Haberleri.

Ümraniye TEM otoyolunda korku dolu anlar: Kamyonetin kasasındaki konteyner yola düştü
Editör: 15Haber
20 Haziran 2022 - 15:15
Ümraniye TEM otoyolunda korku dolu anlar: Kamyonetin kasasındaki konteyner yola düştü, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Durum, geçtiğimiz Cuma günü öğlen saatlerinde Ümraniye'de TEM otoyolu Fatih Sultan Mehmet Köprüsü istikametinde meydana geldi. Edinilen bilgiye takriben trafikte seyir halindeki kamyonetin kasasında bulunan konteyner, hemen şimdi bilinmez bir nedenle yola düştü. Köprü istikametine ilerleyen bir araç sürücüsü konteynerin yola düştüğünü son anda fark etti. Sürücünün dikkati muhtemel bir faciayı önlerken, yol ortasında konteyneri gören öteki sürücüler büyük şaşma yaşadı. Konteyner sebebiyle trafikte aksamalar meydana geldi.

Aykut Şiddet - Burak Uğur
 

Ümraniye TEM otoyolunda korku dolu anlar: Kamyonetin kasasındaki konteyner yola düştü, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Ümraniye TEM otoyolunda korku dolu anlar: Kamyonetin kasasındaki konteyner yola düştü haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum