evde masajmasaj istanbul

Ümraniye 'de trafikte sürücüyü darp eden 3 şahıs yakalandı, Gündem Haberleri

Ümraniye ’de trafikte sürücüyü darp eden 3 şahıs yakalandı, Olay geçtiğimiz Pazar günü saat 17.45 sularında Ümraniye ilçesi Anlamak Mahallesi Varan Caddesi üstünde yaşandı.

Ümraniye 'de trafikte sürücüyü darp eden 3 şahıs yakalandı, Gündem Haberleri
Editör: 15Haber
12 Ekim 2021 - 11:25
Ümraniye ’de trafikte sürücüyü darp eden 3 şahıs yakalandı,

Olay geçtiğimiz Pazar günü saat 17.45 sularında Ümraniye ilçesi Anlamak Mahallesi Varan Caddesi üstünde yaşandı. Seyir halinde bulunan 2 araç arasında trafik konusunda anlaşmazlık çıktı. Ağız Dalaşı sonra kavgaya dönüştü. Ters istikametten gelen vasıta içerisindeki şahıslar araçtan inerek, tartıştıkları B.T. isimli şahsı darp ettiler.
Polis ekipleri, bahse konu olayı gerçekleştirdiği saptama edilen S.Ş., A.K. ve Y.Ç. isimli şahısları kıskıvrak yakaladı.

Kişilerin yapılan sorgulamasında "uyuşturucu madde ticareti, 6136 SKM, yaralama, korkutma, hakaret" gibi suçlardan çok sayıda kabahat kaydının olduğu tespit edildi. Konu ile ilgili yakalanan değişken şahıslardan S.Ş. işlemlerinin arkasında adli makamlarca serbest bırakıldı. A.K. ve Y.Ç. isimli şahıslar ise tahkikat işlemlerinin ardından sevk edildiği adli makamlarca hür bırakıldı.

Ümraniye ’de trafikte sürücüyü darp eden 3 şahıs yakalandı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum