Ümraniye'de antika saat hırsızlığı

Ümraniye'de bir eve girip 6 adet değerli tespih ve antika cep saati çalan zanlı, çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı. Hırsızlık anları güvenlik kamerasına yansıdı.

Ümraniye'de antika saat hırsızlığı
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 11:56
Ümraniye’de antika saat hırsızlığı, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Ümraniye'de bir eve girip 6 adet değerli tespih ve antika cep saati çalan zanlı, çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı. Hırsızlık anları güvenlik kamerasına yansıdı.
İstanbul Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, 31 Temmuz'da Ümraniye Esenevler Mahallesi'ndeki bir evden 6 değerli tespih ve antika cep saatinin çalındığı yönündeki ihbara yanıt verdi. Hırsızlıkla ilgili çalışma başlatan ekipler, adresin güvenlik kameralarından gelen görüntüleri detaylıca inceledi. Hırsızlığı yapanlardan birinin ECH olduğu belirlendi.
Kimliği tespit edilen zanlı, 1 Ağustos'ta Ataşehir Mustafa Kemal Mahallesi'nde yakalanarak gözaltına alındı. Şüphelinin sorgusunda, benzer suçlardan çok sayıda kaydı olduğu belirlendi. AİHM zanlısı, "ev hırsızlığı" suçundan sevk edildiği adli makamlar tarafından tutuklanarak cezaevi kurumuna sevk edildi.
Öte yandan hırsızlık anı güvenlik kamerasına da yansıdı. Görüntülerde zanlının evin camını açmaya zorlandığı, bir süre sonra ev sahibinin geldiği ve eve giren hırsızın pencereden kaçtığı görülüyor.
Ümraniye’de antika saat hırsızlığı
Ümraniye’de antika saat hırsızlığı
Ümraniye’de antika saat hırsızlığı
Ümraniye’de antika saat hırsızlığı

Detaylı bir şekilde, Ümraniye’de antika saat hırsızlığı başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum