Ümraniye 'de 2 katlı binanın çatısı alevlere teslim oldu

Ümraniye ’de 2 katlı binanın çatısı alevlere teslim oldu, Gündem Haberleri.

Ümraniye 'de 2 katlı binanın çatısı alevlere teslim oldu
Editör: 15Haber
14 Mayıs 2022 - 11:33
Ümraniye ’de 2 katlı binanın çatısı alevlere teslim oldu, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Yangın, Ümraniye Aşağı Dudullu Mahallesi Hürrem Sokak üstünde bulunan 2 katlı bir binada saat 09.30 sıralarında meydana geldi. Zemin katında marangoz dükkanı yer alan binanın çatısı alev ateş yandı. Kısa sürede çoğalan alevler rüzgarın da etkisiyle tabi binaya sıçradı. İhbar üzerinde olay yerine fazla sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. İtfaiye ekiplerinin müdahalesiyle yangın kısa sürede kontrol altına alındı. Yangında herhangi bir can kaybı ve yaralanmanın olmadığı öğrenildi.

“Yangının marangozun bacasından çıktığını söylüyorlar”

Yangını gören Akın Uzunkaya isimli bir vatandaş, "Marangozun bacasından yangın çıkmış diyorlar. Altı meslek merkezi üstü ev. Biz haber verdik herkesi de dışarı çıkardık" dedi. Vatandaşlardan Muhittin Toroğlu ise "Çatıdan yanmış. Allah'tan rüzgar aksine gitti. Komşununkine biraz sirayet etti" diye konuştu. Yanarak küle dönen çatı havadan görüntülenirken, polis yangına ilişkin çalışma başlattı.

Aykut Zor - Cem Güney Kılıç
 

Ümraniye ’de 2 katlı binanın çatısı alevlere teslim oldu, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum