Ümit Şengül: "Geçen seneden daha iyi olacağız"

Maçın ardından Başakşehir'de 4-0 kaybeden Kasımpaşa'nın teknik ekibinden Ümit Şengül konuştu. Şengül, takımın ritmini bulacağını ve geçen yıldan daha iyi olacağını söyledi.

Ümit Şengül: "Geçen seneden daha iyi olacağız"
Editör: Derya Demir
08 Ağustos 2022 - 22:07
Ümit Şengül: “Geçen seneden daha iyi olacağız”, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Maçın ardından Başakşehir'de 4-0 kaybeden Kasımpaşa'nın teknik ekibinden Ümit Şengül konuştu. Şengül, takımın ritmini bulacağını ve geçen yıldan daha iyi olacağını söyledi.
Spor Toto Süper Lig'in ilk haftasında, Kasımpaşa'da Başakşehir'i deplasmanda mağlup eden ve sahadan 4-0'lık mağlubiyetle ayrılan Teknik Sorumlu Ümit Şengül, maçın ardından düzenlediği basın toplantısında soruları yanıtladı. Maça iyi hazırlandıklarını söyleyen Şengül, "Rakibimizin Avrupa maçlarında oynaması bizden daha hazır olduğunun en önemli göstergesiydi. Başakşehir'i galibiyetten dolayı tebrik ederiz. Önemli defans boşluklarımız var. Bu süreçte bize katılacak insanlar olacaktır. Geçen yıl takımımızda yer alan iki oyuncudan biri olan Tarkan 1-2 aylığına geri dönecek. Geçen yılın temposunu yakalayıp savunmadaki sorunları giderdikten sonra çok iyi işler yapacağımızı düşünüyoruz. Bugünkü maç bizim için ve oyuncular için önemli bir ders oldu. Umarım geçen yıldan çok daha iyi oynayacak çok farklı bir Kasımpaşa olacak" dedi.

"Transfer yapılacak"
Önümüzdeki hafta kadronun güçlendirileceğini ve transferlerin kadroya alınacağını söyleyen Şengül, "Önümüzdeki hafta aramıza katılanlar olacak. Bu konudaki çalışmalar devam etmektedir. Geçen seneki hücum oyuncularımız tamamen bizim elimizde. Kendilerini hızlandırmalarını bekliyoruz. Yeni arkadaşlar adapte olduğunda daha da farklı olacak. Bahoken, Fransız Ligi'nde onaylanmış bir oyuncu. Celina'yı 2 yıldır istiyorduk ve bugün ikinci yarıda da oynadı. Daha fazla katkı sağlayacaklar” dedi.

Detaylı bir şekilde, Ümit Şengül: “Geçen seneden daha iyi olacağız” başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum