Uludağ yolunda navigasyon uçuruma sürüklüyor! Pankart ile tedbir aldılar

Uludağ yolunda navigasyon uçuruma sürüklüyor! Pankart ile tedbir aldılar, Gündem Haberleri.

Uludağ yolunda navigasyon uçuruma sürüklüyor! Pankart ile tedbir aldılar
Editör: 15Haber
24 Haziran 2022 - 10:22
Uludağ yolunda navigasyon uçuruma sürüklüyor! Pankart ile tedbir aldılar, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Uludağ ’a çıkacak olan vatandaşlar navigasyona adres yazdıklarında asıl yoldan değil de Osmangazi ilçesi Demirkapı Mahallesi ’ndeki kavrama yola yönlendiriliyor. Bu yolda eğim fazla ve belirgin virajlarla doymuş olunca çok sayıda araç kaza yapıyor ve yolda kalıyordu.

Fazla sayıda vasıta sürücüsü bu yola girip kazan yapınca mahalleli de yolun başına şu dikkat yazısını astı: “Dikkat; navigasyona aldanıp Uludağ yoluna çıkış için bu yolu kullanmayın. Tehlikeli viraj ve tepecik”

Mahalle sakinleri sürücüleri sözlü de uyarıyor Navigasyonla bu yola gelen Uludağ yoluna çıkacak sürücüler pankartı görünce geri dönerek başka yolu kullanıyor. Bu yolda çok sayıda kazanın yaşandığını açıklayan semt sakini Rami Avcı, “Mahallemizde bulunan bu yol Uludağ yoluna çıkıyor. Lakin yolun eğimi fazla fazla ve çok dik. Navigasyon araçları buraya getiriyor. Bu araçlar bu dikey ve virajlı yolu kullanınca yolda kaza yapıyordu. Kazalar fazla fazla olunca pankart asılarak tedbir alındı. Bu pankartı görebilen sürücüler geri dönerek diğer yolu deniyor” dedi. (İHA)

Uludağ yolunda navigasyon uçuruma sürüklüyor! Pankart ile tedbir aldılar, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Uludağ yolunda navigasyon uçuruma sürüklüyor! Pankart ile tedbir aldılar haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum