Uludağ'ın zirvesi beyaza büründü , BURSA haberleri

Son Dakika BURSA haberleri: Marmara Bölgesi’nin en yüksek noktası olan Uludağ’ın zirvesi beyaza büründü.

Uludağ'ın zirvesi beyaza büründü
, BURSA haberleri
Editör: Derya Demir
23 Eylül 2022 - 12:25
Uludağ’ın zirvesi beyaza büründü , BURSA haberleri, BURSA İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Marmara Bölgesi’nin en yüksek noktası olan Uludağ’ın zirvesi beyaza büründü.
Uludağ’da dün başlayan ve kısa süre sonra etkisini kaybeden kar yağışının ardından oteller bölgesinde kar kalmazken, zirvenin beyaz hali dağ ilçelerinden de rahatlıkla görülüyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğünün 5 günlük hava tahmin raporuna göre hava sıcaklığının bölgede bugün en yüksek 20, en düşük 8 derece olması beklenirken, sıcaklıklar salı gününe kadar artmaya devam edecek. Salı günü sıcaklığın 31 dereceye kadar yükseleceği tahmin edilirken, Marmara Bölgesi’nin en yüksek noktası Uludağ’da kar yağışı beklenmiyor.
Uludağ’ın zirvesi beyaza büründü
Uludağ’ın zirvesi beyaza büründü
Uludağ’ın zirvesi beyaza büründü

Detaylı bir şekilde, Uludağ’ın zirvesi beyaza büründü , BURSA haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. BURSA ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum