Uludağ'ın eteklerinde dehşet...5 el ateş etti, iki bacağından vurdu

Uludağ'ın eteklerinde dehşet...5 el ateş etti, iki bacağından vurdu, Durum, saat 10.00 sıralarında merkez Şimşek ilçesi Akçağlayan Mahallesi'nde bulunan ağaçlık alanda meydana geldi.

Uludağ'ın eteklerinde dehşet...5 el ateş etti, iki bacağından vurdu
Editör: 15Haber
22 Kasım 2021 - 16:10
Uludağ'ın eteklerinde dehşet...5 el ateş etti, iki bacağından vurdu,

Durum, saat 10.00 sıralarında merkez Şimşek ilçesi Akçağlayan Mahallesi'nde bulunan ağaçlık alanda meydana geldi. İddiaya tarafından, geçmişten husumeti bulunduğu öğrenilen Berat Ö. 19 yaşındaki Mert G. (19) ile konuşmak için ormanlık alanda yer alan bağ evine çağırdı.

Bir vakit konuştuktan daha sonra tartışan ikili kavgaya tutuştu. Mert G.'yi (19) yere yatırarak etkisiz ışık halkası getiren Patent Ö. iddiaya göre babasını aradı. Bir süre babasıyla telefonla konuştuktan sonra yanına getirdiği tabancayı Mert G.'ye doğrulttu. 'Abin benim kardeşimi vurdu, ben de seni öldüreceğim'' dedikten sonra 2 bacağına 5 el ateş etti. Kanlar içinde yere yığılan Mert G. çığlık atarken, silahlı agresif Berat Ö. çağırdığı taksiye binerek durum yerinden kaçtı. Mert G. (19) telefonuyla 112 acele çağrı merkezini arayarak takviye istedi. Durum yerine giden polis ve sıhhat ekipleri genç adama ağaçlık alanda ilk müdahalesini yaptıktan sonra ambulans ile Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırdı.

Polis ekipleri durum yerindeki incelemelerinin arkasında şüpheliyi tutmak için alıştırma başlattı.

Ali Kamur-Ahmet Berke Erdal
 

Uludağ'ın eteklerinde dehşet...5 el ateş etti, iki bacağından vurdu, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum