Uludağ'ın eteklerinde dehşet...5 el ateş etti, iki bacağından vurdu

Uludağ'ın eteklerinde dehşet...5 el ateş etti, iki bacağından vurdu, Olay, saat 10.00 sıralarında merkez Şimşek ilçesi Akçağlayan Mahallesi'nde yer alan ağaçlık alanda meydana geldi.

Uludağ'ın eteklerinde dehşet...5 el ateş etti, iki bacağından vurdu
Editör: 15Haber
22 Kasım 2021 - 11:47
Uludağ'ın eteklerinde dehşet...5 el ateş etti, iki bacağından vurdu,

Olay, saat 10.00 sıralarında merkez Şimşek ilçesi Akçağlayan Mahallesi'nde yer alan ağaçlık alanda meydana geldi. İddiaya göre, geçmişten husumeti bulunduğu öğrenilen Patent Ö. 19 yaşındaki Mert G. (19) ile konuşmak için ormanlık alanda bulunan bono evine çağırdı.

Bir süre konuştuktan sonra tartışan ikili kavgaya tutuştu. Mert G.'yi (19) yere yatırarak etkisiz hale getiren Berat Ö. iddiaya göre babasını aradı. Bir vakit babasıyla telefonla konuştuktan sonra yanına getirdiği tabancayı Mert G.'ye doğrulttu. 'Abin benim kardeşimi vurdu, ben de seni öldüreceğim'' dedikten sonradan 2 bacağına 5 el ateş etti. Kanlar içinde yere yığılan Mert G. çığlık atarken, silahlı saldırgan Berat Ö. çağırdığı taksiye binerek durum yerinden kaçtı. Mert G. (19) telefonuyla 112 acil çağrı merkezini arayarak takviye istedi. Olay yerine dışarı giden polis ve sağlık ekipleri genç adama ormanlık alanda birincil müdahalesini yaptıktan sonradan ambulans ile Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırdı.

Polis ekipleri durum yerindeki incelemelerinin arkasından şüpheliyi yetişmek için çalışma başlattı.

Ali Kamur-Ahmet Berke Erdal
 

Uludağ'ın eteklerinde dehşet...5 el ateş etti, iki bacağından vurdu, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum