Ukrayna'dan dün hareket eden üç gemiden 2'ncisi de İstanbul'da

Hububat sevkiyat anlaşması kapsamında Chernomorsk limanından kalkan mısır yüklü “Rojen” gemisi İstanbul kıyılarına ulaştı. Bot; BM, Rusya, Ukrayna ve Türkiye heyetlerinin teftişinin ardından yoluna devam edecek.

Ukrayna'dan dün hareket eden üç gemiden 2'ncisi de İstanbul'da
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 17:48
Ukrayna’dan dün hareket eden üç gemiden 2’ncisi de İstanbul’da, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Hububat sevkiyat anlaşması kapsamında Chernomorsk limanından kalkan mısır yüklü “Rojen” gemisi İstanbul kıyılarına ulaştı. Bot; BM, Rusya, Ukrayna ve Türkiye heyetlerinin teftişinin ardından yoluna devam edecek.
Dün Chernomorsk limanından kalkan Malta bayraklı 'Rojen', hububat sevkiyat anlaşması kapsamında 13 bin ton mısır yüklü olarak İstanbul kıyılarına ulaştı. BM, Rusya, Ukrayna ve Türkiye'den gelen heyetler denetlenecek ve denetim sonuçlarına göre gemi yoluna devam edecek.
Öte yandan 12 ton mısır taşıyan Türk bayraklı "Polarnet" gemisinin de önümüzdeki birkaç saat içinde İstanbul'a varması gerekiyor.

Detaylı bir şekilde, Ukrayna’dan dün hareket eden üç gemiden 2’ncisi de İstanbul’da başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum