Uğurcan Çakır: "Hedefimiz ligde şampiyonluk ve Şampiyonlar Ligi'nde gruplara kalmak"

Trabzonspor'un başarılı kalecisi Uğurcan Çakır, bu sezon hedefinin ligi kazanmak olduğunu ve Şampiyonlar Ligi gruplarında kalmak istediğini söyledi. Çakır, transferle ilgili bir durum olmadığını da söyledi.

Uğurcan Çakır: "Hedefimiz ligde şampiyonluk ve Şampiyonlar Ligi'nde gruplara kalmak"
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 00:22
Uğurcan Çakır: “Hedefimiz ligde şampiyonluk ve Şampiyonlar Ligi’nde gruplara kalmak”, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Trabzonspor'un başarılı kalecisi Uğurcan Çakır, bu sezon hedefinin ligi kazanmak olduğunu ve Şampiyonlar Ligi gruplarında kalmak istediğini söyledi. Çakır, transferle ilgili bir durum olmadığını da söyledi.
Trabzonspor, Süper Lig Spor Toto'nun ilk haftasında İstanbulspor'u 2-0 mağlup etti. Maçın ardından basına açıklamalarda bulunan Trabzonspor kaptanı Uğurcan Çakır, yeni sezonun herkes için hayırlı olacağını belirterek, "Umarım bu sezon tüm takımlar adına fair play'in tartışıldığı, sakatlıksız bir sezon olur. .İlk maçlar zordur.Buradan galibiyetle ayrıldığımız için mutluyuz.İyi savaştık, iyi yarıştık.Bir galibiyetle başlamak önemliydi ve umarım devam edeceğiz.Yeni oyunculara yardımcı olmaya çalışıyoruz. Giden oyuncular da gelenler gibi kaliteliydi.Uyum sorununu en aza indirmeye çalışıyoruz.Geçen sene iyi bir maç çıkardık.Bu seneki hedefimiz ligde ve şampiyonlar liginde gruplarda kalmak. Kopenhag maçları daha erken başladı, daha hazır görünüyorlar ama kalitemize güveniyoruz.Umarım ligde kalabiliriz. gruplar" dedi.
"Şu anda transferle ilgili bir şey yok"
Transferiyle ilgili sorulan soruya yanıt veren Çakır, "Şu anda transferle ilgili bir şey yok. Trabzonspor'dayım, Türkiye'nin en büyük camiası benim için. Şimdi burada mutluyum. Transfer teklifi gelirse, Oturur değerlendiririz. Burada çok mutluyum ve Trabzonspor'un başarısına odaklandım" dedi.

Detaylı bir şekilde, Uğurcan Çakır: “Hedefimiz ligde şampiyonluk ve Şampiyonlar Ligi’nde gruplara kalmak” başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum