UEFA Uluslar Ligi'nde yarı final eşleşmeleri belli oldu , İSTANBUL haberleri

Son Dakika İSTANBUL haberleri: UEFA Uluslar Ligi’nde 2022-2023 sezonu yarı final eşleşmeleri İspanya-İtalya, Hollanda-Hırvatistan şeklinde oluştu.

UEFA Uluslar Ligi'nde yarı final eşleşmeleri belli oldu
, İSTANBUL haberleri
Editör: Derya Demir
25 Ocak 2023 - 13:57
UEFA Uluslar Ligi’nde yarı final eşleşmeleri belli oldu , İSTANBUL haberleri, İSTANBUL İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: UEFA Uluslar Ligi’nde 2022-2023 sezonu yarı final eşleşmeleri İspanya-İtalya, Hollanda-Hırvatistan şeklinde oluştu.
UEFA Uluslar Ligi’nde 2022-2023 sezonunun yarı final eşleşmeleri İsviçre’nin Nyon kentindeki UEFA Genel Merkezi’nde yapılan kura çekimi ile belirlendi. Uluslar A Ligi’nde gruplarını lider tamamlayan Hırvatistan, İtalya, Hollanda ve İspanya turnuvanın yarı finalinde mücadele etmeye hak kazanmıştı. Yarı final maçlarında İspanya ile İtalya eşleşirken, Hollanda ile de Hırvatistan karşı karşıya gelecek.
14-18 Haziran tarihlerinde yapılacak finallere, Hollanda’nın Rotterdam ve Enschede şehirleri ev sahipliği yapacak. Yarı final ilk maçında İspanya ile İtalya, 14 Haziran Çarşamba günü Hollanda’nın Rotterdam şehrinde karşı karşıya gelecek. Yarı final ikinci müsabakasında ise Hollanda ve Hırvatistan, 15 Haziran Perşembe günü Enschede’de karşılaşacak.
UEFA Uluslar Ligi kupası, 18 Haziran Pazar günü Rotterdam’da oynanacak final maçının ardından sahibini bulacak.

Detaylı bir şekilde, UEFA Uluslar Ligi’nde yarı final eşleşmeleri belli oldu , İSTANBUL haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. İSTANBUL ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum