TV yönetmeni 4 yaşındaki oğluyla otomobilin altında kalmaktan son anda kurtuldu 

TV yönetmeni 4 yaşındaki oğluyla otomobilin altında kalmaktan son anda kurtuldu , Gündem Haberleri.

TV yönetmeni 4 yaşındaki oğluyla otomobilin altında kalmaktan son anda kurtuldu 
Editör: 15Haber
21 Haziran 2022 - 13:22
TV yönetmeni 4 yaşındaki oğluyla otomobilin altında kalmaktan son anda kurtuldu , Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Feneryolu Mahallesi ’nde geçtiğimiz cuma günü saat 16.00 sıralarında, eşi ve 4 yaşındaki oğlu Kerem ile birlikte yürüyüş yapan TV yönetmeni Alican Güven ’e, yolun karşısına devretmek isterken çabucak gelen bir otomobil çarptı.

Güven çarpmanın etkisiyle oğlunun bulunduğu bebek arabasını son anda yolun karşısına doğru iterek, yere düştü. Güven ’e çarpan otomobilin sürücüsü, hızla uzaklaştı.

Sıhhat ekiplerinin müdahale ettiği Güven ’in vücudunda ezikler olduğu belirlenirken, ambulansla hastaneye kaldırılarak, tedavi altına alındı. Güven, kendisine çarptıktan sonra kaçan sürücüden şikayetçi oldu.

“CAN HAVLİYLE OĞLUMUN İÇİNDE OLAN ARABASINI İTTİM” 

Oğluyla otomobilin aşağıda kalmaktan son anda kurtulan baba Alican Güven, “Karşıya geçirmek isterken önümde puset vardı. Araba bir anda aşırı hızlandı, sağ tarafımdan çarptı. Can havliyle oğlumun pusetini ileri doğru ittim. Sonradan da yere düştüm. Çevredekiler yardıma geldiler. Eşim çarpan arabayı kullanan bayan sürücüye tepke gösterdi. Sürücü de eşime ‘Niye bağırıyorsun? ’ deyip, arabasına bindi. Sonra da bastı gitti. Polise gittim ve şikayetçi oldum.

ARABA ÜSTLERİNDEN GEÇTİ ZANNETTİM

Fazla korktuğunu söyleyen Burcu Güven “Eşim ve pusetteki çocuğum önden ben arkalarından gidiyordum. Gerçekten eşim defalarca dikkatlidir. Hep sağına soluna dikkat eder. Dört yol ağzında arabalar geçiş yaparken, karşıdan gelen otomobil durdu, yol müsait diye eşim çocuğumla geçti.

Tam o sırada arabanın sürat yaptığını gördüm. Ben otomobil üzerlerinden geçti sandım. Allah ’tan eşim bebek arabasını can havliyle itiyor. O bebek arabası dönse, arabanın aşağı kalacak evladım. Allah koruyor. Sürücüye ne yapıyorsun diye bağırınca önce indi arabadan, daha sonra yeniden binip gitti” dedi.

Polis kazayla ilgili başlattığı soruşturmada bir işyerinin emniyet kamerası görüntülerini incelemeye aldı. Görüntülerde bebek arabasıyla yolun karşısına geçmeye çalışan Güven ’e otomobilin çarptığı görülüyor. (DHA)

TV yönetmeni 4 yaşındaki oğluyla otomobilin altında kalmaktan son anda kurtuldu , başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. TV yönetmeni 4 yaşındaki oğluyla otomobilin altında kalmaktan son anda kurtuldu  haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum