TV+ yarıyıl tatilinde çocukları Kral Şakir'le buluşturuyor , İSTANBUL haberleri

Son Dakika İSTANBUL haberleri: Dijital içerik platformu TV+, yarıyıl tatilinde çocukların ilgiyle takip ettiği Kral Şakir’in üretici Varol Yaşaroğlu’nun katılımıyla, 29 Ocak Pazar günü Vadistanbul’da çizim atölyesi ve imza günü düzenleyecek.

TV+ yarıyıl tatilinde çocukları Kral Şakir'le buluşturuyor
, İSTANBUL haberleri
Editör: Derya Demir
25 Ocak 2023 - 11:57
TV+ yarıyıl tatilinde çocukları Kral Şakir’le buluşturuyor , İSTANBUL haberleri, İSTANBUL İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Dijital içerik platformu TV+, yarıyıl tatilinde çocukların ilgiyle takip ettiği Kral Şakir’in üretici Varol Yaşaroğlu’nun katılımıyla, 29 Ocak Pazar günü Vadistanbul’da çizim atölyesi ve imza günü düzenleyecek.

TV+, yarıyıl tatilinde de çocuklara eğlenceli anlar yaşatacak etkinliklerine devam ediyor. Platformun ana sponsorluğunda, 29 Ocak Pazar günü Vadistanbul’un ev sahipliğinde bu yıl ikincisi düzenlenecek özel etkinlikte, Kral Şakir’in üreticisi Varol Yaşaroğlu’nun çocuk çizim atölyesi, imza günü ve çeşitli aktiviteler gerçekleştirilecek.

AVM’nin zemin kat etkinlik alanında, 13.00-20.00 saatleri arasında yapılacak ücretsiz programda, Kral Şakir karakterleriyle tanışacak çocuklar, Zumba Show ile eğlenecek. Varol Yaşaroğlu, Grafi2000 Üretici Çocuk Çizim eğitiminin ardından, çocuklara sahnede Kral Şakir karakterlerini çizdirecek. Saat 16.00’da başlayacak imza etkinliğinin ardından düzenlenecek ikinci seansta da çocuklar sahne şovlarıyla eğlenecek, çizim eğitimi sonrası Kral Şakir ve Fil Necati’yle tanışacak.

Program akışı şöyle açıklandı:
29 Ocak 2023, Pazar
13.00 Kral Şakir ve Fil Necati’yle Tanışma
13.30 Sahnede Zumba
14.00 Grafi2000 Çizim Eğitimi 1. Seans
15.00 Varol Yaşaroğlu ile Kral Şakir’i çiziyoruz
16.00 Varol Yaşaroğlu Kitap İmza
17.30 Kral Şakir ve Fil Necati’yle Tanışma
18.00 Grafi2000 Çizim Eğitimi 2. Seans
19.00 Sahnede Zumba
19.15 Kral Şakir ve Fil Necati’yle Tanışma

Detaylı bir şekilde, TV+ yarıyıl tatilinde çocukları Kral Şakir’le buluşturuyor , İSTANBUL haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. İSTANBUL ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum