Tuzla'da konteynerde yangın paniği , İSTANBUL haberleri

Son Dakika İSTANBUL haberleri: Tuzla’da bir konteynerde nedeni bilinmeyen bir şekilde yangın çıktı. Yangın itfaiye ekiplerinin bir saatlik çalışmasının ardından kontrol altına alındı.

Tuzla'da konteynerde yangın paniği
, İSTANBUL haberleri
Editör: Derya Demir
25 Ocak 2023 - 05:17 - Güncelleme: 25 Ocak 2023 - 05:51
Tuzla’da konteynerde yangın paniği , İSTANBUL haberleri, İSTANBUL İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Tuzla’da bir konteynerde nedeni bilinmeyen bir şekilde yangın çıktı. Yangın itfaiye ekiplerinin bir saatlik çalışmasının ardından kontrol altına alındı.
Olay saat 03.30 sıralarında Aydınlı Mahallesi Sertaç Sokak üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre sokak üzerinde bulunan bir konteynerde nedeni bilinmeyen bir şekilde yangın çıktı. Durumun bildirilmesi üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye, polis ve sağlık ekibi sevk edildi.
Yangın, itfaiye ekiplerinin uğraşıları sonucu söndürüldü. Olayda ölü ya da yaralı bulunmazken konteyner kullanılamaz hale geldi.
Tuzla’da konteynerde yangın paniği
Tuzla’da konteynerde yangın paniği
Tuzla’da konteynerde yangın paniği
Tuzla’da konteynerde yangın paniği
Tuzla’da konteynerde yangın paniği

Detaylı bir şekilde, Tuzla’da konteynerde yangın paniği , İSTANBUL haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. İSTANBUL ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum