TÜRSAB başkan adayı Ali Bilir, Iğdır'da basın ve acente sahipleriyle buluştu , IĞDIR haberleri

Son Dakika IĞDIR haberleri: Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği Başkanlığı için adaylığını açıklayan Ali Bilir, Iğdır’da basın ve seyahat acenteleri temsilcileriyle bir araya geldi.

TÜRSAB başkan adayı Ali Bilir, Iğdır'da basın ve acente sahipleriyle buluştu
, IĞDIR haberleri
Editör: Derya Demir
23 Eylül 2022 - 14:43
TÜRSAB başkan adayı Ali Bilir, Iğdır’da basın ve acente sahipleriyle buluştu , IĞDIR haberleri, IĞDIR İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği Başkanlığı için adaylığını açıklayan Ali Bilir, Iğdır’da basın ve seyahat acenteleri temsilcileriyle bir araya geldi.
Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Başkan Yardımcılığından istifa ederek 25. dönem başkan adaylığını açıklayan Ali Bilir, Iğdır’da acente temsilcileri ve basın mensuplarıyla bir araya geldi. Kendisinin uzun süren istişareler sonucu adaylığını açıkladığını belirterek, Iğdır’daki acente temsilcilerinden destek istedi. Bilir, yönetime geldiklerinde aidat başta olmak üzere acente temsilcilerinin tüm sorunlarına çözüm üreteceklerini belirtti.

TÜRSAB başkan adayı Ali Bilir, Iğdır’da basın ve acente sahipleriyle buluştu
TÜRSAB başkan adayı Ali Bilir, Iğdır’da basın ve acente sahipleriyle buluştu

Detaylı bir şekilde, TÜRSAB başkan adayı Ali Bilir, Iğdır’da basın ve acente sahipleriyle buluştu , IĞDIR haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. IĞDIR ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum