Türküler öğretmenler için söylendi , ESKİŞEHİR haberleri

Son Dakika ESKİŞEHİR haberleri: Tepebaşı Belediyesi THM Kadınlar Korosu, Öğretmenler Günü Konseri ile sahneye çıktı. Konserde söylenen türküler, izleyicilerden beğeni topladı.

Türküler öğretmenler için söylendi
, ESKİŞEHİR haberleri
Editör: Derya Demir
25 Kasım 2022 - 14:22
Türküler öğretmenler için söylendi , ESKİŞEHİR haberleri, ESKİŞEHİR İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Tepebaşı Belediyesi THM Kadınlar Korosu, Öğretmenler Günü Konseri ile sahneye çıktı. Konserde söylenen türküler, izleyicilerden beğeni topladı.
Tepebaşı Belediyesi Türk Halk Müziği Kadınlar Korosu, konser programlarına devam ediyor. Mehmet Özel şefliğinde çalışmalarını sürdüren koro, bu kez Öğretmenler Günü Konseri ile Zübeyde Hanım Kültür Merkezi’nde izleyici karşısına çıktı. Müzik Öğretmeni Beste Özdemir’in konuk sanatçı olduğu konserde, çeşitli yörelere ait türküler başarı ile icra edildi. Katılımın ücretsiz olduğu programda Eskişehirliler de söylenen türkülere hep birlikte eşlik etti. Konser, alkışlar eşliğinde son buldu.
Türküler öğretmenler için söylendi
Türküler öğretmenler için söylendi
Türküler öğretmenler için söylendi

Detaylı bir şekilde, Türküler öğretmenler için söylendi , ESKİŞEHİR haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. ESKİŞEHİR ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum