TurkNet'ten 'taahhütsüz' internet

İnternet servis sağlayıcısı TurkNet, internet hızı ve etkileşimi gibi internet kullanıcılarının mağdur olduğu durumların reklamını yapmak için "Onaylamıyorum" reklam kampanyasını başlattı.

TurkNet'ten 'taahhütsüz' internet
Editör: Derya Demir
09 Ağustos 2022 - 15:44
TurkNet’ten ‘taahhütsüz’ internet, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: İnternet servis sağlayıcısı TurkNet, internet hızı ve etkileşimi gibi internet kullanıcılarının mağdur olduğu durumların reklamını yapmak için "Onaylamıyorum" reklam kampanyasını başlattı.

İnternet servis sağlayıcısı TurkNet, dünya standartlarında Gigabit İnternet'i Türkiye'deki tüm hanelere, özellikle teknoparklar ve üniversitelere erişilebilir hale getirmeyi hedefliyor. Bu doğrultuda kendi fiber altyapısında geliştirdiği GigaFiber yatırımlarına devam eden TurkNet, şu anda 11 büyükşehirde fiber altyapı hizmeti sunuyor. Şirket, yılsonuna kadar 1 milyon haneye, 2024 yılında ise Türkiye genelinde 4 milyon haneye ulaşmayı hedefliyor. TurkNet CEO'su Cem Çelebiler, internet kullanıcılarına dünya standartlarında Gigabit hızlarında ücretsiz, kaliteli bir internet deneyimi sunmak için sürekli yatırımlar yaptığını söyledi. Yeni reklam kampanyamızın kullanıcı deneyimi ve ihtiyaçları için gerçek bir ses olacağına inanıyoruz. Tüm internet kullanıcılarını #Özgürlüğe Ulaşmaya çağırıyoruz."

"Ülkemizi dünya standartlarında, hızlı ve ücretsiz bir internetle birleştirmek istiyoruz"
TurkNet CEO'su Cem Çelebiler, internet kullanıcılarına dünya standartlarında Gigabit hızlarında ücretsiz internet deneyimi yaşatmayı hedeflediklerini belirterek, "TürkNet olarak hızlı, kotasız ve taahhütsüz internet sunuyoruz. Amacımız, tüm İnternet kullanıcılarına, 1000 Mbps'ye kadar eşit indirme ve yükleme hızlarıyla birinci sınıf bir İnternet deneyimi sunmaktır. Bağımsız internet hız ölçüm şirketi Speedtest'in yayınladığı 2022 ikinci çeyrek raporuna göre Türkiye'nin internet hızı 181 ülke arasında 103. sırada. Yüksek hızlı İnternet, daha iyi ve daha üretken bir toplum için ve bilim ve teknoloji alanında daha iyi konumlanmak için gereklidir. Öğrenciler, iş adamları, akademisyenler veya mühendisler için düşük hızlar yeterli değildir. Bağımsız marka araştırmamıza göre; Türkiye'de 100 kişiden 73'ü düşük hızda internet sorunu yaşıyor. İnternet hızımızı en az dört katına çıkarmalıyız. Türkiye internet hızında dünyanın ilk 20'sinde olmayı hak ediyor. Firma olarak bu imajı değiştirmek istiyoruz. Bu ülkedeki herkese birinci sınıf bir İnternet deneyimi sunmak istiyoruz.

"Hızlı internete geçtiğimizden beri dernek içindeki faaliyetlerimiz hızlandı"
Bümed Başkanı Hülya Cesur, TurkNet için kurdukları deneyim merkeziyle ilgili olarak, “TurkNet'in ilk sınırsız ve yüksek hızlı internetinin deneyim merkezi haline geldik. Eğitim özgürlük demektir. Kampüs içi özgürlük açısından internet alanı bizim için çok değerli. Bunun da ötesinde Bümed bir deneyim merkezidir. Çünkü iş dünyasının, Boğaziçi camiasının, akademisyenlerin ve öğrencilerin buluştuğu platformdur. Burada ciddi projeler oluyor. Sınırlı internet ciddi bir sorundu. Süper hızlı internete geçtiğimizden beri dernek içindeki faaliyetlerimiz hızlandı. Dernek olarak ihtiyaç haritası oluşturduk. Bu proje öğrencilerin ihtiyaçlarını girdikleri bir platformdur. Buraya internet, tablet, fatura, yurt, burs gibi çalışmalarını ciddi bir şekilde sürdürmek için giriyorlar. Bunun için tek tek ödeme yapmak yerine TurkNet ile işbirliği yaptık. TurkNet, okul kariyerleri boyunca bir grup öğrencinin internet ücretini ödemek için kolları sıvadı.
TurkNet’ten ‘taahhütsüz’ internet
TurkNet’ten ‘taahhütsüz’ internet
TurkNet’ten ‘taahhütsüz’ internet

Detaylı bir şekilde, TurkNet’ten ‘taahhütsüz’ internet başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum