Türkiye'deki kedi ölümleriyle ilgili korkunç şüphe: Büyü için öldürüyorlar

Türkiye'deki kedi ölümleriyle ilgili korkunç şüphe: Büyü için öldürüyorlar, Manisa'nın Turgutlu ilçesi ilk önce elde etmek üzere Türkiye'nin değişik illerinde meydana gelen kedi ölümlerinin sebebi merak edilmeye başlandı.

Türkiye'deki kedi ölümleriyle ilgili korkunç şüphe: Büyü için öldürüyorlar
Editör: 15Haber
23 Kasım 2021 - 16:42
Türkiye'deki kedi ölümleriyle ilgili korkunç şüphe: Büyü için öldürüyorlar,

Manisa'nın Turgutlu ilçesi ilk önce elde etmek üzere Türkiye'nin değişik illerinde meydana gelen kedi ölümlerinin sebebi merak edilmeye başlandı. Kedi ölümlerinin fazla sık görüldüğü Turgutlu'nun Hayvanları Koruma Derneği Başkanı Seyhan Sallıtepe, kedilerin büyü için öldürülme şüphesi üstünde durulduğunu belirtti.

BACAKLARI KESİLMİŞ HALDE BULUNDU

ODA TV'nin haberine tarafından Türkiye'de son zamanlarda ayrı şehirlerden toplu kedi ölümü haberler i gelmeye devam ediyor. Geçen hafta sonu Antalya'da 4 kedi ölü olarak bulundu. Manisa Turgutlu'da ise bir kedi bacakları indirimli halde ölü bulundu. Bu sabahleyin ise Gaziantep'te 3 kedinin şişlenerek öldürüldüğü ortaya çıktı.

ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde 24 günde 5 bacağı kesilerek öldürülmüş oldu. Turgutlu Hayvanları Koruma Derneği Başkanı Seyhan Sallıtepe'nin şikayeti üzerine soruşturma başlatıldı. 'Seri kedi katili'nin bir an önce yakalanması için özel ekip kurulan Manisa Emniyeti'nde incelemeler devam ediyor.

"SIHIR İÇİN YAPILIYOR DİYE İHBAR GELDİ"

Kendilerine gelen yorum ve ihbarlardan kedilerin büyü yerine getirmek için öldürülmüş olabileceğini aktaran Seyhan Sallıtepe, "Bize gelen yorumlar bu kedi ölümlerinin, bacağı kesilmelerinin büyü için yapıldığı. Konya'dan büyü işleri uğraşan bir kişi bize ulaştı ve 'Bu işleri yapan birileri var, büyücülerin geneli bunu yapıyor. Bağlama büyüsü olarak yapılıyor' dedi" diye konuştu.

"BİRÇOK ŞEHİRDE AYNI KOŞUL VAR"

Sallıtepe, "Biz bu ölümlerin Turgutlu'da birincil olduğunu düşündük. Oysa basına düştükten sonradan bize birçok şehirden insan ulaştı ve doğrusu çok daha pozitif olduğunu gördük" dedi.

Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Türkiye'deki kedi ölümleriyle ilgili korkunç şüphe: Büyü için öldürüyorlar, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum