Türk polisinden Sudan'da 'Seyahat Belgeleri Sahteciliği' eğitimi , İSTANBUL haberleri

Son Dakika İSTANBUL haberleri: Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından Sudan emniyet teşkilatına, Seyahat Belgeleri Sahteciliği konusunda eğitim verildi.

Türk polisinden Sudan'da 'Seyahat Belgeleri Sahteciliği' eğitimi
, İSTANBUL haberleri
Editör: Derya Demir
23 Eylül 2022 - 12:25
Türk polisinden Sudan’da ‘Seyahat Belgeleri Sahteciliği’ eğitimi , İSTANBUL haberleri, İSTANBUL İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından Sudan emniyet teşkilatına, Seyahat Belgeleri Sahteciliği konusunda eğitim verildi.
Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından 12-16 Eylül 2022 ve 19-23 Eylül 2022 tarihleri arasında Sudan İstihbarat Müdürlüğünde görevli 15 personele İstanbul Havalimanı’ndan 1 komiser ve 1 polis memuru, Göçmen Kaçakçılığı ile Mücadele ve Hudut Kapıları Daire Başkanlığından 1 polis, İzmir’den ise 1 emniyet müdürü uzman personel tarafından ‘Seyahat Belgeleri Sahteciliği’ eğitimi verildi. Eğitim sonrası Sudan Büyükelçisi İsmail Çobanoğlu ve Emniyet Ataşesi Metin Alper ile Sudan İstihbarat Daire Başkan Yardımcısı Musa Nahar’ın da katıldığı törenle sertifikalar, kursiyerlere takdim edildi.

Detaylı bir şekilde, Türk polisinden Sudan’da ‘Seyahat Belgeleri Sahteciliği’ eğitimi , İSTANBUL haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. İSTANBUL ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum