Türk mankenler Montenegro Fashion Week 'te boy gösterecek

Türk mankenler Montenegro Fashion Week ’te boy gösterecek, Teşrinisani ayında düzenlenecek olan Montenegro Fashion Week'te ünlü koreograf Barış Küçükçifçi anlaşmayı imzaladı.

Türk mankenler Montenegro Fashion Week 'te boy gösterecek
Editör: 15Haber
21 Ekim 2021 - 18:21
Türk mankenler Montenegro Fashion Week ’te boy gösterecek,

Teşrinisani ayında düzenlenecek olan Montenegro Fashion Week'te ünlü koreograf Barış Küçükçifçi anlaşmayı imzaladı. Küçükçifçi Karadağ'da Türk tasarımcıları ve mankenlerinde podyuma çıkacağının bilgisini vererek, “Orada hem ülkemi künde etmenin ve birçok defilenin koreografisini yapacağım için çok mutluyum beni haddinden fazla heyecanlandıran ayrımsız anlaşma oldu” dedi.

2023 sonuna kadar anlaşmayı imzaladıklarını tamlayan Küçükçifçi, “Türkiye'de tasarımcı ve markaların hem koleksiyonlarını arz etmek hem birlikte sektöre dayalı bilgelik ve tecrübelerinin bu ülkeye aktarılmasında aracı olmaktan bahtiyarlık duyuyorum” diye niteleyerek konuştu.

Türkiye'den aynı çok tasar çizimci ve markanın referans yaptığını ve bu sürecin bitmeme ettiğini söyleyen Küçükçifçi tıpkı zamanda modellik okulundan başarılı öğrencilerini üstelik Montenegro Fashion Week'birlikte podyumda boy göstereceğini söyledi.

Türk mankenler Montenegro Fashion Week ’te boy gösterecek, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum