Turgutluspor'da teknik direktörlüğe Doğan Engin getirildi , MANİSA haberleri

Son Dakika MANİSA haberleri: Sadun Hoşbay ile yollarını ayıran TFF 3. Lig 2. Grup temsilcisi Turgutluspor teknik direktörlük için Doğan Engin ile sözleşme imzaladı.

Turgutluspor'da teknik direktörlüğe Doğan Engin getirildi
, MANİSA haberleri
Editör: Derya Demir
23 Eylül 2022 - 22:47
Turgutluspor’da teknik direktörlüğe Doğan Engin getirildi , MANİSA haberleri, MANİSA İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Sadun Hoşbay ile yollarını ayıran TFF 3. Lig 2. Grup temsilcisi Turgutluspor teknik direktörlük için Doğan Engin ile sözleşme imzaladı.
Turgutluspor tesislerinde düzenlenen imza törenine Yönetim Kurulu Üyeleri Tarık Kayabaş, İbrahim Gökdere ve Burhan Gündüz katıldı.
İmza töreni sonrası kısa bir açıklama yapan As Başkan Tarık Kayabaş, “Sadun Hoşbay hocamız ile yollarımızı ayırdık. Sadun hocamızın yerine tecrübesine ve bilgisine güvendiğimiz Doğan Engin hocamızı takımımızın başına getirdik. Kendisine Turgutluspor’a hoş geldin diyor, armamız altında sonsuz başarılar diliyorum.” Dedi.
Turgutluspor gibi köklü bir camiaya geldiği için mutlu olduğunu belirten Teknik Direktör Doğan Engin ise “Böylesine köklü bir kulübe geldiğim için mutluyum. Bana güvenen ve inanan insanlara sonsuz teşekkür ediyorum. Buradaki tek hedefim bu camianın laik olduğu yere gelmesine katkıda bulunmak" dedi.
Turgutluspor’da teknik direktörlüğe Doğan Engin getirildi

Detaylı bir şekilde, Turgutluspor’da teknik direktörlüğe Doğan Engin getirildi , MANİSA haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. MANİSA ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum