TÜRASAŞ Genel Müdürlüğü işçi alımı gerçekleştirecek

TÜRASAŞ Genel Müdürlüğü işçi alımı gerçekleştirecek, Basın İlan Kurumu duyuru portalı bildiri.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana tarafından; Türkiye Raylı Sistem Araçları Sanayi A.Ş.

TÜRASAŞ Genel Müdürlüğü işçi alımı gerçekleştirecek
Editör: 15Haber
10 Ocak 2022 - 14:09
TÜRASAŞ Genel Müdürlüğü işçi alımı gerçekleştirecek,

Basın İlan Kurumu duyuru portalı bildiri.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana tarafından; Türkiye Raylı Sistem Araçları Sanayi A.Ş. (TÜRASAŞ) Genel Müdürlüğü, Sakarya ve Sivas Bölge Müdürlüklerinde istihdam edilmek üzere, Ulus Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Mevzuat hükümleri kapsamında Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden 4857 sayılı İş Kanununa emrindeki süresiz süreli iş sözleşmesi ile çalıştırılmak üzere emekçi alımı yapacak.

Başvurular, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) internet sitesi üzerinden online olarak 10 – 14 Ocak 2022 tarihleri aralarında yapılacak.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ…

TÜRASAŞ Genel Müdürlüğü işçi alımı gerçekleştirecek, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum