Tunceli için kuvvetli sağanak yağış uyarısı , TUNCELİ haberleri

Son Dakika TUNCELİ haberleri: Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü, Tunceli’de beklenen kuvvetli yağış öncesi vatandaşları dikkatli olmaları konusunda uyardı.

Tunceli için kuvvetli sağanak yağış uyarısı
, TUNCELİ haberleri
Editör: Derya Demir
25 Kasım 2022 - 09:50
Tunceli için kuvvetli sağanak yağış uyarısı , TUNCELİ haberleri, TUNCELİ İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü, Tunceli’de beklenen kuvvetli yağış öncesi vatandaşları dikkatli olmaları konusunda uyardı.
Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü, Tunceli merkezde kuvvetli, kuzey ilçelerde ise yer yer çok kuvvetli sağanak yağış, yüksek kesimlerde ise karla karışık yağmur beklendiğini açıkladı. Ovacık, Pülümür ve Nazimiye’de yer yer çok kuvvetli yağışın etkili olmasının beklendiği kaydedilen açıklamada, vatandaşlardan, ani sel, su baskını, ulaşımda aksamalar, heyelan gibi olumsuzluklara karşı dikkatli olmaları istendi.
Tunceli için kuvvetli sağanak yağış uyarısı

Detaylı bir şekilde, Tunceli için kuvvetli sağanak yağış uyarısı , TUNCELİ haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. TUNCELİ ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum