Tunceli'de terör örgütüne ait sığınakta çok sayıda malzeme ele geçirildi

Tunceli'de devam eden Eren Abluka-7 operasyonları kapsamında bir sığınakta terör örgütüne ait çok sayıda malzeme ele geçirildi.

Tunceli'de terör örgütüne ait sığınakta çok sayıda malzeme ele geçirildi
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 21:36
Tunceli’de terör örgütüne ait sığınakta çok sayıda malzeme ele geçirildi, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Tunceli'de devam eden Eren Abluka-7 operasyonları kapsamında bir sığınakta terör örgütüne ait çok sayıda malzeme ele geçirildi.

Tunceli Valiliği'nden yapılan açıklamada, “Eren Abluka-7 Harekatı kapsamında, İl Jandarma Komutanlığımızın Tunceli merkez kırsalında yürüttüğü operasyonda; 1 kereste fabrikası, 2 voltmetre, 150 metre elektrik kablosu, 20 büyük pil, 2 piknik tüpü, 1 yazıcı, 10 çift ayakkabı, 5 sırt çantası, 1 tüplü ocak, 1 ocak, 10 şemsiye, 400 metre branda, 300 metre plastik sera, 20 adet el feneri, 15 kg tütün, 10 kg toz deterjan, 250 adet tükenmez kalem ve çok sayıda hayati ekipman ele geçirildi.
Tunceli’de terör örgütüne ait sığınakta çok sayıda malzeme ele geçirildi

Detaylı bir şekilde, Tunceli’de terör örgütüne ait sığınakta çok sayıda malzeme ele geçirildi başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum