evde masajmasaj istanbul

Tüm birikimini ATM'den çekip yere düşürdü bulununca dua etti

Düzce Anıtpark Meydanında kurulan yöresel ürünler fuarında Hatay yöresini temsil eden ürünleri satan Murat Arslan, bankamatikten çektiği bin 350 dolar ile standına geri dönerken cüzdanını düşürdü.

Tüm birikimini ATM'den çekip yere düşürdü bulununca dua etti
Editör: 15Haber
09 Ekim 2021 - 10:23

Düzce Anıtpark Meydanında kurulan yöresel ürünler fuarında Hatay yöresini temsil eden ürünleri satan Murat Arslan, bankamatikten çektiği bin 350 dolar ile standına geri dönerken cüzdanını düşürdü. İçinde bin 350 dolar bulunan cüzdanı bulan Salih Metin adlı vatandaş, cüzdanı en yakın zabıta ekibine götürerek teslim etti. Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, içi para doymuş cüzdanın sahibini bulmak için başlattığı çalışmada, banka kartlarından yola çıkarak şahsın telefonuna ulaştı. Arslan'ı zabıta müdürlüğüne davet ederek parayı bulan vatandaşla bir araya getiren zabıta ekipleri zabıt aşağı cüzdanı sahibine teslim etti.

"Böyle millet olmasından kibir duydum"

Tüm birikimini cüzdanında taşıdığını bildiren esnaf Murat Arslan, “Anıtpark meydanındaki fuarda Hatay bölgesel ürünlerini satıyorum. Sabahleyin bankamatiğe para yatırdım. Standa dönerken cüzdanımı düşürdüm. İçinde Bin 350 dolar vardı. Tüm birikimim cüzdanımdaydı. Helal süt emmiş bir vatandaşa eşit geldim. Gerçekten çok mutluyum. Zabıtalarımızdan ve kardeşimizden de Allah razı olsun. Böyle insanlarımızın olmasından da kibir duyuyorum” diye konuştu.

Cüzdanı bulan Salih Metin ise yöresel ürünler satılan fuarı gezerken Atatürk heykelinin yanında cüzdanı bulduğunu ve derhal Zabıta ekiplerine haber verdiğini dile getirdi.
 

Selçuk Akyol
 

Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum