Tuğba Yurt Menteşe'de hayranlarını coşturdu , MUĞLA haberleri

Son Dakika MUĞLA haberleri: 7’inci Menteşe Kültür ve Sanat Şenlikleri çerçevesinde Menteşe’de sahne alan Tuğba Yurt ‘Ne mesela’ ve ‘İnceden inceden’ adlı en popüler şarkılarını binlerce hayranıyla birlikte seslendirdi. Şarkılarıyla Menteşelileri coşturan Tuğba Yurt, sahne performansıyla da büyük beğeni topladı.

Tuğba Yurt Menteşe'de hayranlarını coşturdu
, MUĞLA haberleri
Editör: Derya Demir
01 Ekim 2022 - 10:58
Tuğba Yurt Menteşe’de hayranlarını coşturdu , MUĞLA haberleri, MUĞLA İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: 7’inci Menteşe Kültür ve Sanat Şenlikleri çerçevesinde Menteşe’de sahne alan Tuğba Yurt ‘Ne mesela’ ve ‘İnceden inceden’ adlı en popüler şarkılarını binlerce hayranıyla birlikte seslendirdi. Şarkılarıyla Menteşelileri coşturan Tuğba Yurt, sahne performansıyla da büyük beğeni topladı.
Miting alanındaki konseri ailesiyle birlikte izleyen Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, “Sevgili gençler, sevgili Menteşeliler hoş geldiniz. Şenliğimizin ilk günü sevilen sanatçı Tuğba Yurt’u sizlerle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Gençler Türkiye’nin üniversite eğitimi alınabilecek en güzel şehrine geldiniz. Çok şanlısınız. Sevginin, barışın, huzurun ve hoşgörünün kenti Menteşe’de sizlerle olmaktan ve bu heyecanı yaşamaktan çok mutluyuz. İyi ki varsınız. Sizleri seviyoruz” dedi.
Başkan Gümüş şenliğe katılımlarından dolayı sevilen şarkıcı Tuğba Yurt’a kristal Muğla Bacası ile çiçek takdim teşekkür takdim etti. Şarkıları ve sahne performansıyla Menteşelilerden büyük ilgi gören ünlü şarkıcı, iki saat sahnede kaldığı konserde Menteşeli müzikseverlere ilgileri nedeniyle teşekkür etti.
Tuğba Yurt Menteşe’de hayranlarını coşturdu
Tuğba Yurt Menteşe’de hayranlarını coşturdu
Tuğba Yurt Menteşe’de hayranlarını coşturdu
Tuğba Yurt Menteşe’de hayranlarını coşturdu
Tuğba Yurt Menteşe’de hayranlarını coşturdu

Detaylı bir şekilde, Tuğba Yurt Menteşe’de hayranlarını coşturdu , MUĞLA haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. MUĞLA ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum