Traktörün römorku devrildi: 1 ölü, 1 yaralı

Traktörün römorku devrildi: 1 ölü, 1 yaralı, Edilen bilgilere tarafından kaza, ilçeye tabi Kehler köyü Kırıkoğlu Mahallesi'nde meydana geldi.

Traktörün römorku devrildi: 1 ölü, 1 yaralı
Editör: 15Haber
20 Kasım 2021 - 23:56
Traktörün römorku devrildi: 1 ölü, 1 yaralı,

Edilen bilgilere tarafından kaza, ilçeye tabi Kehler köyü Kırıkoğlu Mahallesi'nde meydana geldi. Emine A. idaresindeki 78 AK 698 plakalı gübre yüklü traktör tepecik yukarı çıkamayınca geri kaçtı. Sürücünün durduramadığı traktör yoldan çıkınca arkasına takılı kemre yüklü römork devrildi. Römork üzerinden bulunan Adile E. (46) atlayarak kendini kurtarırken, Şehriye Oral (59) ise römork aşağıda kaldı. İhbar üstüne durum yerine Safranbolu Belediyesi itfaiye ekipleri ile Jandarma ve 112 ekipleri de sevk edildi. Güçlükle römork altından çıkarılan Oral'ın hayatını kaybettiği belirlendi. Kazada yaralanan Adile E., sıhhat ekipleri tarafından Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılırdı.Kazayla ilgili Jandarma ekipleri tahkikat başlatırken, şoför ise gözaltına alındı.

Yasin Erdem

Traktörün römorku devrildi: 1 ölü, 1 yaralı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum