evde masajmasaj istanbul

Traktörün ikiye bölündüğü feci kazada 1 kişi öldü, 3 kişi yaralandı, Gündem Haberleri

Traktörün ikiye bölündüğü feci kazada 1 kişi öldü, 3 kişi yaralandı, Kaza, Gaziantep'in Karkamış ilçesine yan Soylu mevkiinde meydana geldi.

Traktörün ikiye bölündüğü feci kazada 1 kişi öldü, 3 kişi yaralandı, Gündem Haberleri
Editör: 15Haber
12 Ekim 2021 - 16:37
Traktörün ikiye bölündüğü feci kazada 1 kişi öldü, 3 kişi yaralandı,

Kaza, Gaziantep'in Karkamış ilçesine yan Soylu mevkiinde meydana geldi. Edinilen bilgilere tarafından, Karkamış'tan Nizip istikametine seyir halinde olan 45 MC 9193 plakalı Volkswagen marka hafif ticari araç ile tali yoldan meydana çıkan traktör çarpıştı. Çarpmanın etkisiyle traktör ikiye bölünürken sürücü yola fırladı.

Hafif ticari araçta bulunan 3 birey ile traktör sürücüsü yaralandı. Yaralılara ilk müdahaleyi çevredeki vatandaşlar yaptı. İhbar üzerine durum yerine gelen 112 Acil Sağlık ekipleri ilk müdahalenin ardındaki yaralıları hastaneye kaldırdı.

Yaralılardan traktör sürücüsü ile hafif ticari araçta bulunan bir kadının durumunun ağır olduğu öğrenildi.
öte taraftan, Hafif ticari araçta yer alan ve ağır yaralanan Saadet Can, kaldırıldığı hastanede yapılan bütün müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Tedavisi süren öteki 3 yaralıdan traktör sürücüsünün durumun da ağır olduğu öğrenildi.

Yaralılara birincil müdahaleyi yapan vatandaşlar o anları anlattı. Kaza şahitleri, önce büyük bir patlama sesi duyduklarını, sese dürüst gittiklerinde traktörün iki ayrılmış olduğunu gördüklerini, araçta bulunan yaralılara müdahale ettiklerini ve durumu 112 Acele Çağrı Merkezine bildirdiklerini anlattı.

Resul Yanbul - Lider Olgun

Traktörün ikiye bölündüğü feci kazada 1 kişi öldü, 3 kişi yaralandı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum