Traktörü ve kasasındaki 3 ton odunu çalarken yakalandı , AYDIN haberleri

Son Dakika AYDIN haberleri: Aydın’ın Sultanhisar ilçesinde bir evin bahçesindeki traktör ve kasasındaki 3 ton odunu çalan şüpheli suçüstü yakalandı.

Traktörü ve kasasındaki 3 ton odunu çalarken yakalandı
, AYDIN haberleri
Editör: Derya Demir
25 Kasım 2022 - 09:17
Traktörü ve kasasındaki 3 ton odunu çalarken yakalandı , AYDIN haberleri, AYDIN İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Aydın’ın Sultanhisar ilçesinde bir evin bahçesindeki traktör ve kasasındaki 3 ton odunu çalan şüpheli suçüstü yakalandı.

Edinilen bilgiye göre, Malgaçemir Mahallesi Köycivarı Mevkiinde icra edilen önleyici kolluk devriyesi esnasında H.D isimli şahsın G.C. isimli şahsın bahçesinde bulunan 3 ton odunu traktör ile çaldığı esnada suçüstü yakalandı. H.D. isimli şahıs gözaltına alınmış, ele geçirilen odun G.C. isimli şahsa, traktör ise ruhsat sahibi B.E. isimli şahsa teslim edildi. Olayla ilgili adli işlemlerin devam ettiği öğrenildi.
Traktörü ve kasasındaki 3 ton odunu çalarken yakalandı

Detaylı bir şekilde, Traktörü ve kasasındaki 3 ton odunu çalarken yakalandı , AYDIN haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. AYDIN ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum