Trafikte yumruk yumruğa yol verme kavgaları kamerada

Trafikte yumruk yumruğa yol verme kavgaları kamerada, Birbirine giren bir taksici ile bir araba sürücüsünü parçalamak için vatandaşlar dakikalarca uğraşırken bir öteki kavgada elinde tornavida ile kalabalığın içine dalan bir kişi güçlükle sakinleştirildi. Edinilen bilgiye ta.

Trafikte yumruk yumruğa yol verme kavgaları kamerada
Editör: 15Haber
21 Kasım 2021 - 10:03
Trafikte yumruk yumruğa yol verme kavgaları kamerada,

Birbirine giren bir taksici ile bir araba sürücüsünü parçalamak için vatandaşlar dakikalarca uğraşırken bir öteki kavgada elinde tornavida ile kalabalığın içine dalan bir kişi güçlükle sakinleştirildi.

Edinilen bilgiye takriben, Gürsu ilçe meydanında döner kavşaktan geçiş yapan bir taksinin sürücüsü ile bir araba sürücüsü yol verme meselesi yüzünden tartışmaya başladı. Her iki şoför de önceliğin kendisinde olduğunu iddia edince tartışma çıktı. bir anda yumruk yumruğa birbirine saldıran sürücüleri ayırmaya çalışan vatandaşlar dakikalarca dil döktü. Polisin gelmesiyle birbirinden güçlükle ayrılan sürücüler durum yerinden uzaklaştırıldı.

Nilüfer ilçesine emrindeki Çalı Mahallesi'nde yaşanan bir öteki yol verme kavgasında ise sokak üstünde seyreden iki sürücü arasında tartıma yaşandı. Otomobilinden aldığı tornavida ile tartıştığı öteki araçta yer alan içlerinde çocukların da bulunduğu gruba koşarak saldırgan sürücü olaya müdahale eden vatandaşlar tarafından etkisiz ayla getirilip güçlükle sakinleştirildi.

Polis her iki olayla ilgili tahkikat başlattı.

Trafikte yumruk yumruğa yol verme kavgaları kamerada, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum